2018 Türkiye Kulüpler Şampiyonası    

Current standing  <<  >>  2

88 teams. Number of rounds: 2.

Rank  Score  Name                                                      Country

   1  37.34  BATI AKDENİZ-MUĞLA-YALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS                 GRUP-B 
   2  36.99  GÜNEY MARMARA-MUDANYA İLÇE GENÇLİK SK                     GRUP-G 
   3  35.48  EGE-ALTAY                                                 GRUP-H 
   4  34.64  İÇ ANADOLU-KURTULUŞSPOR                                   GRUP-B 
   5  34.50  TRAKYA-EDİRNE BELEDİYESİ                                  GRUP-A 

   6  33.96  MARMARA-FATİH KARAGÜMRÜK                                  GRUP-F 
   7  33.48  İÇ ANADOLU-GENÇLERBİRLİĞİ                                 GRUP-K 
   8  32.59  MARMARA-KOÇ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ                      GRUP-C 
   9  30.69  MARMARA-KUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ                              GRUP-F 
  10  30.68  İÇ ANADOLU-KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BSK                  GRUP-J 

  11  30.52  BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA GENÇLİK SPOR                     GRUP-I 
  12  30.45  DOĞU AKDENİZ-ANTAKYA SPOR                                 GRUP-K 
  13  30.04  MARMARA-KARTAL BELEDİYE SPOR                              GRUP-D 
  14  29.08  TRAKYA-EDİRNE GENÇLİK SPOR KLÜBÜ                          GRUP-H 
  15  29.06  MARMARA-GALATASARAY                                       GRUP-A 

      29.06  EGE-GÖZTEPE                                               GRUP-C 
  17  28.86  GÜNEY MARMARA-NİLÜFER BELEDİYESPOR                        GRUP-D 
  18  28.28  ORTA KARADENİZ-BULANCAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ                  GRUP-E 
  19  28.13  TRAKYA-ÇORLU BELEDİYE                                     GRUP-I 
  20  27.96  EGE-ÇİMENTAŞ                                              GRUP-F 

  21  26.96  İÇ ANADOLU-JEOFİZİK BRİÇ KULÜBÜ                           GRUP-G 
  22  26.71  GÜNEY MARMARA-KÖRFEZ YARIMCA SPOR KLUBÜ                   GRUP-I 
  23  25.92  BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BELEDİYE SPOR                    GRUP-H 
  24  25.39  EGE-AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR                        GRUP-I 
  25  25.18  BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA SPOR                             GRUP-C 

  26  24.78  DOĞU AKDENİZ-TAC                                          GRUP-B 
  27  24.39  DOĞU KARADENİZ-YENİ PELİTLİSPOR                           GRUP-A 
  28  23.94  EGE-AKHİSAR BELEDİYE SPOR                                 GRUP-J 
  29  23.74  ORTA KARADENİZ-ORDU BRİÇ SPOR KULUBÜ                      GRUP-C 
  30  23.70  BATI AKDENİZ-ANTALYA-MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ       GRUP-I 

  31  23.58  MARMARA-HOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS                              GRUP-E 
  32  23.30  BATI AKDENİZ-ANTALYA-EĞİRDİR SPOR KULÜBÜ                  GRUP-D 
  33  23.27  DOĞU ANADOLU-ALTIN KAYISI                                 GRUP-H 
  34  23.07  GÜNEYDOĞU ANADOLU-BATMAN PETROL SPOR                      GRUP-G 
  35  22.90  BATI AKDENİZ-ANTALYA-ANTALYA BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ     GRUP-G 

  36  22.42  MARMARA-BAHÇEŞEHİR                                        GRUP-J 
  37  22.41  DOĞU AKDENİZ-ADANASPOR                                    GRUP-J 
  38  22.25  MARMARA-MAJÖR BOĞAZİÇİ BSK                                GRUP-E 
  39  22.00  EGE-KARŞIYAKA BRİÇ SPOR KULÜBÜ                            GRUP-E 
  40  21.75  İÇ ANADOLU-ANKARA KONTRAT                                 GRUP-E 

  41  20.51  EGE-NARBEL                                                GRUP-A 
  42  20.00  TRAKYA-LÜLEBURGAZ BSK                                     GRUP-J 
      20.00  ORTA KARADENİZ-ORDU DEMİR SPOR                            GRUP-J 
  44  19.65  MARMARA-AYVANSARAY                                        GRUP-G 
  45  19.60  MARMARA-ATAŞEHİR                                          GRUP-D 

  46  19.34  İÇ ANADOLU-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR KULUBÜ               GRUP-H 
  47  18.93  İÇ ANADOLU-ESKİŞEHİR ADALAR BRİÇ SPOR KULUBÜ              GRUP-D 
  48  18.47  GÜNEY MARMARA-GEYVESPOR                                   GRUP-F 
  49  18.02  TRAKYA-DİNAMİK SPOR KLÜBÜ                                 GRUP-K 
  50  17.77  GÜNEY MARMARA-İZMİTSPOR                                   GRUP-B 

  51  17.62  ORTA KARADENİZ-GENÇLİK SPOR                               GRUP-F 
  52  17.45  EGE-ŞİRİNYERSPOR                                          GRUP-K 
  53  16.90  BATI AKDENİZ-MUĞLA-MİLAS BELEDİYE SPOR                    GRUP-G 
  54  16.58  ORTA KARADENİZ-SAMSUN BRİÇ SPOR                           GRUP-H 
  55  16.31  BATI AKDENİZ-MUĞLA-BODRUM BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ        GRUP-K 

  56  16.30  GÜNEY MARMARA-GEBZE BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ      GRUP-C 
  57  16.26  DOĞU KARADENİZ-TRABZON BRİÇ KULUBÜ                        GRUP-F 
  58  16.13  MARMARA-YILDIRIMSPOR                                      GRUP-A 
  59  15.89  BATI AKDENİZ-MUĞLA-PAMUKKALE                              GRUP-E 
  60  15.40  BATI KARADENİZ-KARADENİZ EREĞLİ BRİÇ IHTİSAS SPOR KULÜBÜ  GRUP-K 

  61  14.94  GÜNEY MARMARA-BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ          GRUP-K 
  62  14.64  TRAKYA-TEKİRDAĞ BRİÇ                                      GRUP-B 
  63  14.61  DOĞU AKDENİZ-DÖRTYOL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ                 GRUP-D 
  64  14.47  EGE-SEFERİHİSAR KIZILIRMAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ            GRUP-D 
  65  13.95  MARMARA-KÜÇÜK BAKKALKÖY                                   GRUP-K 

  66  13.41  TRAKYA-KAPAKLI SİTE SPOR                                  GRUP-E 
  67  13.20  İÇ ANADOLU-ONKO                                           GRUP-C 
  68  12.84  DOĞU AKDENİZ-KAOM SPOR KULÜBÜ                             GRUP-E 
  69  12.71  BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ                 GRUP-B 
  70  12.65  GÜNEY MARMARA-KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLUBÜ    GRUP-J 

  71  11.88  BATI AKDENİZ-ANTALYA-IBİSK                                GRUP-A 
  72  11.58  BATI KARADENİZ-HASAD GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ               GRUP-I 
  73  11.22  TRAKYA-ULUSDER                                            GRUP-C 
  74  11.16  BATI AKDENİZ-MUĞLA-FETHİYE BRİÇ İHTİSAS KULÜBÜ            GRUP-A 
  75  10.72  EGE-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK                         GRUP-B 

  76  10.19  TRAKYA-AVRASYA SPOR KULÜBÜ                                GRUP-D 
  77   9.89  TRAKYA-TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BGSKD                        GRUP-F 
  78   9.66  GÜNEYDOĞU ANADOLU-AMED SFK                                GRUP-I 
  79   9.37  BATI KARADENİZ-DEVREK BRİÇ KULÜBÜ                         GRUP-A 
  80   7.42  DOĞU AKDENİZ-ADANA DOĞANSPOR                              GRUP-G 

  81   7.40  MARMARA-ADALAR SPOR KULÜBÜ                                GRUP-B 
  82   6.90  DOĞU KARADENİZ-TRABZON KARADENİZSPOR                      GRUP-J 
  83   6.71  DOĞU AKDENİZ-KUVAYİ MİLLİYE                               GRUP-C 
  84   6.11  EGE-KARŞIYAKA 5'Lİ MAJÖR                                  GRUP-G 
  85   5.58  MARMARA-ISTANBULÜNİVERSİTESİ                              GRUP-H 

  86   5.15  DOĞU AKDENİZ-MERSİN YENİŞEHİR                             GRUP-F 
  87   4.75  GÜNEY MARMARA-TOFAŞ SPOR KULÜBÜ                           GRUP-H 
  88   4.31  MARMARA-İSTANBULSPOR                                      GRUP-I 


Current standing  <<  >>  2